Wiele udanych witryn internetowych zależy od powracających użytkowników do uwzględnienia znacznej części ruchu. Powracający odwiedzający są łatwiejszy do konwersji na klientów z płatnością, ponieważ im częściej wracają do witryny, tym bardziej ma zaufanie do tej witryny. Problem wiarygodności właśnie się topi. Dlatego też zachęcaj użytkowników do powrotu do witryny za pomocą następujących metod:

1) Uruchom forum, chatroom lub shoutbox

Gdy otworzysz forum, chatroom lub shoutbox, zapewniasz odwiedzającym miejsce wyrażania swoich opinii i interakcji z rówieśnikami – wszyscy to użytkownicy Twojej witryny. W miarę narastania rozmów towarzyszyć będzie również poczucie wspólnoty, a odwiedzający codziennie wracają do Twojej witryny niemal religijnie.

2) Uruchom dziennik internetowy (blog)

Prowadzić online dziennik, lub bardziej powszechnie znany jako blog, w witrynie i aktualizować najnowsze wiadomości o sobie. Ludzie są ciekawskimi stworzeniami i będą śledzić oczy monitora, jeśli regularnie publikujesz nowe wiadomości. Będziesz także budować swoją wiarygodność, ponieważ udowodniasz im, że jest też prawdziwa osoba żyjąca za witryną internetową.

3) Przeprowadź ankiety lub ankiety

Ankiety i ankiety są innymi formami interakcji, które warto rozważyć dodając do swojej witryny. Zapewniają szybki sposób gościom wyrażania opinii i zaangażowania się w witrynę internetową. Pamiętaj, aby publikować ankiety lub ankiety, które są silnie związane z docelowym rynkiem Twojej witryny, aby zainteresować go, aby dowiedzieć się o wynikach.

4) Przytrzymaj łamigłówki, quizy i gry

Wystarczy wyobrazić, jak wiele pracowników biurowych zwleka z pracą każdego dnia i będziesz mógł ocenić, ile osób będzie nadal odwiedzać witrynę, jeśli zapewni Ci bardzo ciekawy lub uzależniający sposób rozrywki. Możesz także organizować konkursy, aby zdobyć zwycięzcę wysokiego wyniku, aby nieustannie starać się o zdobycie nagrody.

5) Aktualizuj często ze świeżymi treściami

Zaktualizuj witrynę często ze świeżymi treściami, aby za każdym razem, gdy odwiedzający wrócili, będą mieli coś do przeczytania w swojej witrynie. Jest to najbardziej powszechnie znana i najbardziej skuteczna metoda przyciągania powracających użytkowników, ale jest to najmniej jeden z powodu lenistwa webmasterów. Nikt nie chce przeglądać strony, która wygląda tak samo przez dziesięć lat, więc aktualizuj swoją witrynę na nowo!

Kategorie: Bez kategorii

Powiązane Posty

Bez kategorii

Sposoby na zwiększenie sprzedaży za pośrednictwem własnej strony

  Każdy, kto prowadził marketing online, wie, że siłą napędową firmy jest ruch witryny. Więcej odwiedzin to większa sprzedaż. Oto kilka pomysłów, w jaki sposób możesz podnieść jakość swojej strony, aby poprawić sprzedaż bez konieczności Czytaj więcej…

Bez kategorii

Budowanie listy mailingowej – dotrzyj do swoich odbiorców!

Lista mailingowa jest siłą napędową Twojego biznesu online. Stare powiedzenie „pieniądze znajduje się na liście” nie może być prawdziwe – jeśli masz listę potencjalnych kontaktów za każdym razem, gdy masz nowy produkt, będziesz mógł zaoszczędzić Czytaj więcej…

Bez kategorii

Popraw funkcjonowanie swojej witryny!

Niezależnie od tego, czy jest to trudne do osiągnięcia tej zawartości witryny, jak niesamowite jest to, że witryna jest Twoją stroną internetową tak samo pomocna, jak pusta powłoka. Oto kilka pomysłów na ulepszenie witryny, aby Czytaj więcej…