Lista mailingowa jest siłą napędową Twojego biznesu online. Stare powiedzenie „pieniądze znajduje się na liście” nie może być prawdziwe – jeśli masz listę potencjalnych kontaktów za każdym razem, gdy masz nowy produkt, będziesz mógł zaoszczędzić wiele wysiłku, wprowadzając je do swojego Istniejącej listy docelowych klientów.

Możesz faktycznie zbudować listę potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami, oferując odpowiednie pobieranie w witrynie. Na przykład przyjrzyjmy się bardzo dobrym przykładem – apple.com. Po pobraniu bezpłatnego programu iTunes i oprogramowania Quicktime z ich strony poproszą Cię o wypełnienie opcjonalnej nazwy i formularza e-mail, dzięki czemu będą mogli wysyłać Ci oferty dotyczące piosenek, które można kupić za pośrednictwem – zgadnij gdzie – iTunes!

W rzeczywistości nie musisz oferować takiego „ciężkiego” ściągania, takiego jak pełne oprogramowanie, takie jak iTunes. Możesz przyciągnąć potencjalnych klientów równie dobrze z bezpłatnymi darmowymi grami, takimi jak prosty raport, darmową tapetę i tak dalej. Ważną sprawą jest to, że pobieranie oferuje wystarczającą wartość, aby perspektywa chętnie oddała swój adres e-mail, aby go zdobyć.

Jednak slapping razem proste pobieranie i umieszczanie link w witrynie nie wystarczy, aby przyciągnąć wykwalifikowanych perspektyw. Musisz odrobić domowe zadanie, aby twój mechanizm generowania potencjalnie dobrze działał.

Przede wszystkim musisz umieścić swój formularz pobierania w swojej witrynie. Najlepiej poświęć stronę i link do tej strony z każdej innej strony Twojej witryny. W ten sposób nie ma sposobu, w jaki użytkownicy nie mogą znaleźć strony pobierania, a kiedy to zrobią, dostaniesz kilka z nich zamienione w perspektywy!

Musisz także trochę czasu poświęcić na promowanie pobierania. Wytłumacz i wypracuj informacje o wartościach pobierania i dlaczego użytkownicy powinni go pobrać. Można by pomyśleć, dlaczego ktoś chciałby przekazać freebie, ale większość odwiedzających byłaby zbyt leniwa, aby podjąć wysiłek, aby ją pobrać, ponieważ większość ich pobrań zasiada na dysku twardym zbierając wirtualne pyły. Dlatego ważne jest, aby pokazać odwiedzającym, dlaczego powinni pobrać Twój freebie.

Kategorie: Bez kategorii

Powiązane Posty

Bez kategorii

Sposoby na zwiększenie sprzedaży za pośrednictwem własnej strony

  Każdy, kto prowadził marketing online, wie, że siłą napędową firmy jest ruch witryny. Więcej odwiedzin to większa sprzedaż. Oto kilka pomysłów, w jaki sposób możesz podnieść jakość swojej strony, aby poprawić sprzedaż bez konieczności Czytaj więcej…

Bez kategorii

5 sposobów na powrót odwiedzających Twoją stronę internetową.

Wiele udanych witryn internetowych zależy od powracających użytkowników do uwzględnienia znacznej części ruchu. Powracający odwiedzający są łatwiejszy do konwersji na klientów z płatnością, ponieważ im częściej wracają do witryny, tym bardziej ma zaufanie do tej Czytaj więcej…

Bez kategorii

Popraw funkcjonowanie swojej witryny!

Niezależnie od tego, czy jest to trudne do osiągnięcia tej zawartości witryny, jak niesamowite jest to, że witryna jest Twoją stroną internetową tak samo pomocna, jak pusta powłoka. Oto kilka pomysłów na ulepszenie witryny, aby Czytaj więcej…